top of page
HQ100SXG_6-686x1030.jpg

O nas

Bardzo nam miło, że odwiedziłeś to miejsce. Stworzyliśmy PremiumPiano, ponieważ zależy nam na tym, aby muzyka na żywo, która nam towarzyszy już od jakiegoś czasu zawitała również w Waszych domach. Obserwując rynek dostrzegliśmy, że zaniedbuje on bardzo wszystkich tych, którzy nie są ściśle związani ze środowiskiem muzycznym. Do tej pory osoby, które same nie potrafiły grać na instrumencie, mogły delektować się muzyką jedynie na koncertach lub w nielicznych hotelach i restauracjach w Polsce, gdzie odbywają się koncerty muzyki fortepianowej na żywo. System Disklavier, który firma Yamaha rozwija już od ponad 30 lat zupełnie zmienia tą sytuację. My odkryliśmy go jakiś czas temu. Zauroczeni jego możliwościami i łatwością używania pianin z tym systemem, postawiliśmy sobie za cel propagowanie muzyki wykonywanej na żywo, zarówno bezpośrednio w domach naszych klientów, jak również w hotelach i restauracjach. Wszystko po to, aby ten rodzaj muzyki był coraz bardziej dostępny dla jak najszerszego grona odbiorców.

Yamaha Disklavier

Disklavier jest opatentowanym systemem czujników elektronicznych, które potrafią zarówno zapamiętywać jak i odtwarzać ruchy klawiszy, młotków oraz pedałów w pianinie. Zapis dokonywany jest na nośnikach cyfrowych w formacie MIDI. W czasie odgrywania utworu, system Disklavier szczegółowo odwzorowuje zapisany utwór, zachowane są wszelkie detale jego oryginalnego wykonania. Pianina z systemem Disklavier mogą też być wykorzystywane do klasycznego wykonania utworów przez muzyków.

HQ100SXG_9-686x1030.jpg
Pianomusiq_2-687x1030_edited.jpg
Najbezpieczniejsza Inwestycja

Każde oferowane przez nas pianino zostało wyprodukowane w Japonii i poddane pełnej renowacji oraz gruntownie przetestowane przez inspektorów zrzeszonych w Japan Used Piano Association (JUPA), przy użyciu oryginalnych części producenta. Nasze pianina posiadają certyfikat organizacji Japan Used Piano Association. Wszystkie pianina, które Państwu oferujemy, posiadają profesjonalną ocenę inspektora organizacji JUPA na poziomie grade A. Oznacza to, że pianina przeszły pełną, profesjonalną renowację w Japonii, a ich stan jest porównywalny z całkowicie nowym instrumentem.

Masz Hotel, lub Restaurację to nasz instrument jest dla Ciebie. Gwarantujemy szybki zwrot inwestycji, muzykę na żywo doceni każdy Twój klient a w przyjemnej atmosferze dłużej chcemy spędzać czas co za tym idzie więcej zamawiać. Pianina Yamaha z systemem Disklavier zyskują także na wartości w czasie, ponieważ jest to instrument unikatowy przez co bardzo pożądany.

bottom of page